Müzik Topluluğu - The Company

 

 

ODTÜ "Company" Müzikal Topluluğu, Broadway müzikallerini sergilemek, tanıtmak ve yaymak amacıyla 1997 yılında kurulmuştur. The Company Musicals, Türkiye'nin ilk ve en köklü müzikal topluluğu olup müzikal kültürünü Türkiye'de en başarılı biçimde temsil etme amacını taşımaktadır. Üç birimden oluşan topluluk; çoksesli koro, drama, dans, orkestra, dekor, kostüm, makyaj vb. çalışmalarını eşzamanlı biçimde, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kültür İşleri Müdürlüğüne bağlı olarak sürdürmektedir.

Her geçen gün büyüyen ailemiz, her yıl 60 kişiyi bulan ve tamamen gönüllü üyeleri, kardeş toplulukları ve "DİNO"larıyla beraber her sene biri Broadway müzikali olmak üzere üç farklı gösteriyi Ankaralı sanatseverlerle buluşturmakla kalmayıp, çeşitli ödül törenleri ve festivallerde de sahne almaktadır.

The Company Musicals; gösterdiği özen, harcadığı emek ve getirileri açısından gerçekleştirdiği hiçbir etkinliği ayırmamakla birlikte, başarı çerçevesinde de bir ayrım yapamamaktadır. Bu sebeple "en başarılı" gösterinin henüz yapılmadığını düşünmekte ve bu motivasyonla, çıtayı her dönem yükselterek ilerlemektedir. Yirminci yılına giren bu köklü ailenin bir parçası olmak, giderek büyüyen topluluğumuzda müzikal alanında deneyim kazanmak isteyen herkesi her yıl açılan seçmelerimize bekleriz. İletişim için:

http://companymusicals.com

http://facebook.com/thecompanymusicals

http://instagram.com/companymusicals